Wiadomości
Wielkanoc w Botanical Gardens w Birmingham
W dniach od 27 marca do 1 kwietnia w godzinach od 11:00 do 15:00 Botanical Gardens w Birmingham zaprasza całe rodziny na wyjątkowe wielkanocne atrakcje.Zabawa rozpocznie się w Niedzielę Wielkanocną od Egg Hunt. Zając wielkanocny zgubił się w ogrodzie i potrzebuje pomocy w odnalezieniu jaj. Na tych, którzy wezmą udział w poszukiwaniach, czeka na końcu niespodzianka.
W poniedziałek, 28 marca ogród odwiedzi znany klaun Bibbledy Bob. Na ten dzień przygotował mnóstwo psot i zabaw, by zapewnić dzieciom rozrywkę dla długie godziny. We wtorek i czwartek odwiedzający będą mogli zapoznać się z mieszkańcami Botanical Gardens. Od 13:30 do 15:00 w Gallery spotkamy jaszczurkę o imieniu Rocky, węża boa Kaa oraz Joviego z rodziny tenrekowatych. Trzeba się jednak spieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona – bilet wstępu na to wydarzenie będzie można odebrać w recepcji.
Oprócz tego dzieci będą mogły wziąć udział w malowaniu twarzy, przygotowano też różnego rodzaju warsztaty.
W ramach promocji osoby poniżej 16. roku życia, którym towarzyszą dorośli wchodzą za darmo.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: 11-latek dźgnął swojego rówieśnika w szkole w Wolverhampton | Czytaj następny artykuł: Najzamożniejsi Brytyjczycy wzbogacili się o 1 bilion funtów |
Gorące Tematy

Wielka Brytania zmienia zasady na granicach. Rząd wycofuje się z kontrow…

Wielka Brytania ostrzega przed podróżami do popularnych krajów. Nowe zal…

Samolot Ryanair lecący do Wielkiej Brytanii zatrzymany przez komornika. …

Zmiana czasu na letni w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w …

Primark rozszerza nową usługę w sklepach w Wielkiej Brytanii

Ceny paliw w Wielkiej Brytanii rosną najmocniej od 18 miesięcy. Rachel R…

Wzrost rachunków za energię w Wielkiej Brytanii o 186 GBP – czy rząd pod…