Wiadomości
Świńskie głowy na bramie islamskiej szkoły w Portsmouth
Świńskie głowy przywiązano do bram islamskiej szkoły w Portsmouth. Policja wszczęła dochodzenie i traktuje to zdarzenie, jako przestępstwo popełnione z nienawiści.
Jak pisze The Independent, głowy zostały przywiązane kablami do bramy Madani Academy znajdującej się przy Nuffield Place. Znaleziono je w czwartek o godzinie 8:30. Policja podejrzewa, że sprawca zostawił je tam w środę pomiędzy 17:40 a 18:00.
Dyrektor placówki Luthfur Rahman mówi, że wszyscy są bardzo zaniepokojeni tym, co się stało, bo zawsze uważali Portsmouth za bardzo przyjazne miasto. Wyraził też nadzieję, że ten incydent nie zniszczy dobrych relacji, jakie mają z lokalną społecznością.
piątek, 22 stycznia 2016 07:51
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Wielka Brytania mianowana trzecim najlepszym krajem świata | Czytaj następny artykuł: W Kumbrii domy, w których mieli zamieszkać uchodźcy zostaną przekazane powodzianom |
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla podróżnych. Od lutego 2026 …
Wielka Brytania wprowadza finansową rewolucję. Pracownicy stracą tysiące…
Wielka Brytania ogłasza duże zmiany w Budżecie 2025. Co czeka mieszkańcó…
Wielka Brytania zmaga się z rosnącą liczbą osób na zasiłkach. Eksperci o…
Wielka Brytania podnosi minimalne wynagrodzenie. Osoby powyżej 21 lat ot…
Miliony pracowników w Wielkiej Brytanii otrzymają nawet 1500 GBP podwyżk…
Wielka Brytania wprowadza ogromną zmianę dla kierowców elektryków: zapła…






