Wiadomości
Dwa polskie sklepy w Birmingham sprzedawały nielegalne papierosy
Dwóm polskim sklepom w Birmingham odebrano koncesję po tym, jak znaleziono w nich prawie 500 paczek nielegalnych papierosów.W pierwszym ze sklepów znajdującym się przy Station Road w Erdington znaleziono 238 paczek, a w drugim zlokalizowanym przy Wellington Road w Handsworth, 248 - pisze Birmingham Mail.
Nielegalny towar został odkryty podczas kontroli, która odbyła się 7 października. Znajdował się w ukrytych szufladach. Inspektorzy z Trading Standards mówią, że w sklepie w Handsworth papierosy sprzedawano spod lady po 4 funty za paczkę. Dodatkowo w punkcie w Erdington przejęto też 42 opakowania z farbą do włosów, które nie miały koniecznych oznaczeń importowych.
Osoba odpowiedzialna za prowadzenie sklepów już wcześniej otrzymała ostrzeżenie, bo w ubiegłym roku znaleziono w nich nielegalny alkohol – informują szefowie miejskiej komisji licencyjnej. W związku z tym kontrolerzy z Trading Standard wnieśli o odebranie koncesji wyżej wymienionym sklepom.
Data utworzenia: poniedziałek, 14 grudnia 2015 07:27
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Anglia szykuje się na śnieg i –9°C. Met Office ostrzega osiem regionów

Wielka Brytania uruchamia kolejne dodatki do 200 GBP na koszty życia

Rachunki za wodę w Wielkiej Brytanii pójdą w górę. Oto dokładne kwoty i …

Wielka Brytania przedłuża wsparcie na rachunki za energię. Miliony gospo…

Tysiące gospodarstw w Wielkiej Brytanii mogą otrzymać 40 GBP za problemy…