Wiadomości
Przez 30 mil jechała pod prąd – winę zrzuciła na nawigację satelitarną
Kobieta, która w Nowy Rok przez 30 mil jechała pod prąd po drodze A14 w Northamptonshire twierdzi, że kierowała się wskazówkami otrzymywanymi przez jej nawigację satelitarną.
26-letnia Someya Parveen z Birmingham została zauważona przez policyjny radiowóz o godzinie 5:00. O mały włos się z nim nie zderzyła. Zanim ją zatrzymano, na A14 wysłano funkcjonariuszy, którzy mieli za zadanie zrobić blokadę i spowolnić ruch.
Zatrzymana, była kompletnie nieświadoma swoich poczynań, podała policjantom fałszywe imię i nazwisko i zrzuciła winę na nawigację.
W tym tygodniu 26-latka, która pracuje jako menadżer w firmie logistycznej w Birmingham stanęła przed Northampton Crown Court. Oskarżono ją o niebezpieczną jazdę. Otrzymała za to wyrok sześciu miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na półtora roku.
piątek, 31 lipca 2015 08:23
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
HMRC rozpoczyna wielką kontrolę zasiłku Child Benefit. Tysiące rodzin w …
Wielka Brytania rozważa wydłużenie zamrożenia progów podatkowych — milio…
Dramatyczna sytuacja na pokładzie Ryanair. Samolot musiał wrócić do Wiel…
Rodziny w Wielkiej Brytanii mogą zyskać nawet 28 000 GBP rocznie. Oto os…
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla pracowników w Wielkiej Brytanii
Ceny energii w Wielkiej Brytanii wzrosną w październiku. Rachunki za gaz…
Ceny w supermarketach w Wielkiej Brytanii rosną najszybciej od ponad rok…