Wiadomości
300m wodna zjeżdżalnia dopiero w 2016 roku
Organizatorzy Slide the City UK odwołali wcześniej zapowiadaną w Birmingham, 300-metrową wodną zjeżdżalnie. W kwietniu amerykańska firma Slide the City, zapowiedziała, że tego lata również do Birmingham zawita "mega" długa zjeżdżalnia. Nie podano jednak wtedy ani daty ani lokalizacji.
Już teraz jednak wiadomo, że w tym roku nie dojedzie do tego wydarzenia. Jak powiedział rzecznik firmy: "Nie było możliwości zakupu biletu na zjeżdżalnię w Birmingham, więc nikt nie poniósł żadnych kosztów. Nadal chcemy zawitać do West Midlands i mamy nadzieję, że uda nam się to w 2016 roku".
Data utworzenia: niedziela, 26 lipca 2015 07:27
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Nowe godziny otwarcia Library of Birmingham | Czytaj następny artykuł: Cameron chce referendum ws. UE w połowie 2016 roku |
Gorące Tematy

Wielka Brytania zmienia zasady na granicach. Rząd wycofuje się z kontrow…

Wielka Brytania ostrzega przed podróżami do popularnych krajów. Nowe zal…

Samolot Ryanair lecący do Wielkiej Brytanii zatrzymany przez komornika. …

Primark rozszerza nową usługę w sklepach w Wielkiej Brytanii

Zmiana czasu na letni w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w …

Ceny paliw w Wielkiej Brytanii rosną najmocniej od 18 miesięcy. Rachel R…

Wielka Brytania: monetą sprzed ponad 2000 lat zapłacono za przejazd auto…