Wiadomości
Emeryt jechał pod prąd przez kilka mil po ruchliwej dwupasmówce
Kamery ustawione przy drodze A23 w pobliżu Brighton uchwyciły emeryta, który przez kilka mil jechał pod prąd.
Kamery ustawione przy drodze A23 w pobliżu Brighton uchwyciły emeryta, który przez kilka mil jechał pod prąd.73-latek prowadził srebrne BMW, którym wjechał na prowadzący na północ pas ruchliwej dwupasmowej drogi.
Na szokującym nagraniu widać, jak inni uczestnicy ruchu próbują ominąć jadące w złym kierunku auto. Wiadomo, że poszkodowany jest jeden z kierowców, który próbując uniknąć kolizji z emerytem gwałtownie skręcił, zjechał z drogi i uderzył swoim samochodem w słup telegraficzny.
czwartek, 09 lipca 2015 06:57
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają 500 GBP dodatku bezpośre…
Wielka Brytania zaostrza kontrole benefitów. DWP może przeszukiwać domy …
Dodatek 25 GBP z powodu mrozów wpłynie na konta bankowe tysięcy rodzin w…
Wielka Brytania zmienia terminy wypłat Universal Credit i innych świadcz…
Najtańsza taryfa energetyczna w Wielkiej Brytanii. Dostawca oferuje doda…
Ryanair likwiduje wszystkie loty na jedne z najbardziej unikalnych europ…
Wielka Brytania planuje ponad 8-procentową podwyżkę płacy minimalnej dla…






