Wiadomości
Rodzice za dużo palili, zabrali im dziecko

Brytyjskie władze odebrały rodzicom dwuletnie dziecko. Jedną z przyczyn takiego kroku było to, że za dużo palili. Chłopczyk został umieszczony w ośrodku adopcyjnym.
Brytyjskie władze odebrały rodzicom dwuletnie dziecko. Jedną z przyczyn takiego kroku było to, że za dużo palili. Chłopczyk został umieszczony w ośrodku adopcyjnym.Brytyjska sędzia uznała, że zdrowie dziecka jest zagrożone, a opieka ze strony jego rodziców była zdecydowanie nie odpowiednia, gdyż chłopiec ma problemy z oddychaniem, a jego rodzice palili tytoń w dużych ilościach.
Julie Allen, health visitor, która odwiedziła dom rodziców dziecka, powiedziała, że nigdy nie widziała tak zadymionego domu w jej 10-letniej karierze. Zeznała przed sądem, że sama miała problemy z oddychaniem w domu rodzinnym chłopca, któremu miesiąc wcześniej lekarz przepisał inhalator.
Przed sądem ujawniono też inne dowody, podłoga w domu była "zasłana" śmieciami, w tym pustymi opakowaniami po papierosach, a ubrania dziecka były przesiąknięte dymem papierosowym, u ojca dziecka znaleziono też dowody na to, iż spożywa kokainę.
Źródło: tvn24.pl
Data utworzenia: wtorek, 02 czerwca 2015 08:05
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania oferuje 9000 GBP dopłaty na urządzenie obniżające rachun…

„Nie ma takiego kraju”. Polska rodzina nie wpuszczona do samolotu w UK. …

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla uchodźców. Będą musieli zwr…

Wielką Brytanię czeka 10-dniowa fala upałów z temperaturami osiągającymi…

Wielka Brytania: Council Tax i Stamp Duty do likwidacji? Nowy podatek od…

Wielka Brytania: miliony domów muszą zrobić to pilnie. Inaczej zapłacą w…

Brytyjski bank zniknie z ulic po 173 latach. Lloyds wygasza znaną markę