Wiadomości
16-latek zraniony nożem podczas bójki w parku w Walsall
16-latek z Walsall został zraniony nożem podczas bójki w miejskim parku. Policja aresztowała już podejrzanych.

Jak informuje „Express & Star”, 13 maja o godzinie 19:30 funkcjonariusze przyjechali do Palfrey Park po otrzymaniu informacji o zakłócaniu porządku przez grupę młodych mężczyzn. Na miejscu zastali zranionego nożem w plecy 16-latka. Chłopca przetransportowano do szpitala. Jego stan jest stabilny, a obrażenia nie zagrażają życiu.
Aresztowani podejrzani to 15-latek z Delves i 27-latek z Caldmore. Policjanci odgrodzili teren bójki, by zebrać wszelkie niezbędne ślady.
Trwają poszukiwania świadków zdarzenia oraz osób posiadających informacje na temat zaangażowanych w kłótnię. Każdy, kto jest w stanie pomóc proszony jest o zatelefonowanie pod numer 101 i skontaktowanie się z West Midlands Police’s Violent Crime Team w Wednesfield.
piątek, 15 maja 2015 06:41
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla osób z Settled Status. Nowe…
HMRC wprowadza ogromne zmiany w płatnościach. Nowe przepisy w Wielkiej B…
Nowe dane pokazują brutalną prawdę. Przeciętny mieszkaniec Wielkiej Bryt…
Ceny zakupów w Wielkiej Brytanii mogą być nawet dwukrotnie wyższe przez …
Ambasada RP wydaje pilne ostrzeżenie dla Polaków w Wielkiej Brytanii
W Wielkiej Brytanii spadnie śnieg. Meteorolodzy przewidują nawet 10 cm b…
Wielka Brytania: Policja odnalazła ludzkie szczątki podczas poszukiwań P…