Wiadomości
Mężczyzna został pobity, kiedy czekał na autobus na przystanku w West Bromwich
Policja z West Midlands poszukuje sprawcy ataku na mężczyznę, który został pobity na przystanku autobusowym w West Bromwich. 12 stycznia o godzinie 19:10, 59-letni poszkodowany stał na przystanku autobusowym przy Dudley Street, West Bromwich. W tym czasie obok przechodził nieznajomy, który powiedział coś do niego. Kiedy został poproszony o powtórzenie, mężczyzna uderzył go w twarz powalając go na ziemie i zaczął go kopać.
Według policji, napastnik został spłoszony przez kierowcę białego Forda Focus, który zatrzymał się i zaczął na niego krzyczeć. Policja prosi również jego o zgłoszenie się na najbliższy posterunek w celu przesłuchania w charakterze świadka.
Policja prosi wszystkich, którzy mogą wiedzieć coś na ten temat, o kontakt pod 101 lub anonimowo z Crimestoppers pod 0800 555 111.
Data utworzenia: środa, 11 lutego 2015 17:36
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Jakie są realne dochody w Wielkiej Brytanii? Najnowsze dane zaskakują

Ryanair wprowadza ważną zmianę na wszystkich lotach. Dwa przedmioty pole…

Benefity zamiast pracy. W Wielkiej Brytanii 10 mln osób zgłasza niepełno…

Wielka Brytania planuje pobierać podatek, zanim jeszcze zarobisz. Ogromn…

9-letnia dziewczynka zamordowana w Wielkiej Brytanii. Aresztowano nastol…

Wielka Brytania notuje nagły spadek cen domów. O 6 700 GBP taniej niż mi…

Wielka Brytania: tysiące kierowców niesłusznie ukaranych. Mandaty za nad…