Wiadomości
Video: Eksplozja gazu w Acocks Green o mało nie zabiła kilkuletniej dziewczynki

Kilkuletnia dziewczynka cudem uniknęła śmierci, gdy tuż obok niej spadł właz od studzienki kanalizacyjnej.
Kilkuletnia dziewczynka cudem uniknęła śmierci, gdy tuż obok niej spadł właz od studzienki kanalizacyjnej.Dziewczynka szła ze swoimi rodzicami w Acocks Green. W pewnym momencie, najprawdopodobniej przez natężenie gazu pod ulicą, nastąpiła eksplozja i właz od studzienki kanalizacyjnej wyleciał w górę. Wylądował kilkanaście centymetrów od dziecka. Dziewczynka przeżyła ogromny szok, ale na szczęście nie została zraniona.
Wybuch był tak potężny, że pobliskie domy zachwiały się. Podobne zdarzenie miało miejsce w Birmingham w ubiegłym roku i do dziś na ulicy stoją barierki wokół studzienki, która była przedmiotem incydentu.
Data utworzenia: piątek, 23 stycznia 2015 09:01
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Znalazła robaka w zestawie dla dzieci w McDonald’s | Czytaj następny artykuł: Argos oskarżony o rasizm, bo lalki z białym kolorem skóry były droższe |
Gorące Tematy

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. Kto musi czekać dłużej i ile wy…

Szef Ryanair do Brytyjczyków: Głosowaliście za Brexitem – to teraz stójc…

Wielka Brytania szykuje się na uderzenie sztormu Dave. Wydano poważne os…

Wielka Brytania ogłasza zmiany w bank holiday na 2026 rok. Pojawił się d…

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania latarek i baterii …

Wielka Brytania: Sainsbury’s zabiera głos w sprawie braków paliwa. Kiero…

Wielka Brytania: zaczęły się odwołania lotów. Linie reagują na rosnące k…