Wiadomości
Szkoła dla przyszłych pracowników Jaguar Land Rover
Codsall Community High School współpracuje z wytwórcą luksusowych samochodów, który w drugiej połowie tego roku ma otworzyć fabrykę silników za £500mln w parku biznesowym i54. Ponadto, szkoła stara się także o rządowe dofinansowanie, aby stworzyć warsztaty dla inżynierów, którzy będą mogli później zdobywać pracę u gigantów aerodynamiki, takich jak Moog, UTC czy JLR.
Projekt ten powstał, gdyż obecnie w Black Country brakuje fachowców od nowoczesnej inżynierii. Jeżeli plany szkoły zostaną zaakceptowane przez Ministerstwo Edukacji, co roku będzie mogło szkolić się tam 75 uczniów w ramach GCSE i A Level.
Data utworzenia: wtorek, 22 kwietnia 2014 12:30
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Kod pocztowy prawdę ci powie | Czytaj następny artykuł: Plantacja marihuany w Birmingham |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla podatników

HMRC zażąda zwrotu 300 GBP. Miliony osób w Wielkiej Brytanii dostaną lis…

Ostrzeżenie dla pasażerów Ryanair i easyJet. Tych trzech rzeczy lepiej n…

10 najbezpieczniejszych rejonów Birmingham. Tu liczba poważnych przestęp…

Kieszonkowe w Wielkiej Brytanii rośnie szybciej niż inflacja. Oto ile do…

Rachunki za energię w Wielkiej Brytanii spadną w kwietniu 2026. Ofgem po…