Wiadomości
Policja aresztowała 9 handlarzy narkotyków
Dziś rano policjanci przeprowadzili skoordynowane naloty na dziesięć domów w Newtown, Erdington, Stockland Green i Handsworth. W wyniku akcji zostało aresztowanych 9 osób.Operacja „Birmingham No Deal” była przygotowywana od dwóch lat i została oparta na informacjach zebranych przez różne policyjne jednostki. Dzisiejsza akcja jest kolejną z trzech przeprowadzonych w różnych dniach. Łącznie aresztowano już 36 osób, a wszystkie nieruchomości zostały dokładnie przeszukane. Oficerzy znaleźli narkotyki typu A i B oraz znaczną ilość gotówki.
Kampania „Birmingham No Deal” ma na celu zwalczenie ulicznych sprzedawców narkotyków poprzez aresztowania kluczowych przestępców, a także obniżanie zapotrzebowania na narkotyki przez oferowanie pomocy uzależnionym.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Klientka uwięziona w banku przez 90 minut | Czytaj następny artykuł: Imigranci z Europy pracują ciężej niż Brytyjczycy |
Gorące Tematy

Kupujesz raz za 40 pensów, wymieniasz za darmo. Brytyjski supermarket po…

Wielka Brytania zmienia zasady świadczeń. Nowe przepisy DWP już obowiązu…

Wielka Brytania przywróci paszporty dla psów i kotów. Rząd ujawnił szcze…

Dramatyczne sceny na pokładzie samolotu z UK. Pilot obezwładnił pasażera

Ryanair wydaje oświadczenie w sprawie opłaty 8 GBP. Trwa dochodzenie

Wielka Brytania uruchamia nowe wsparcie dla młodych. Rząd wzoruje się na…

Niebezpieczny start samolotu EasyJet. Śledczy ujawnili, co poszło nie ta…