Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Plantacja marihuany warta 2 mln GBP zlikwidowana w West Bromwich. Znajdowała się w … sądzie

Mężczyzna został aresztowany po odkryciu wartej 2 miliony funtów plantacji marihuany mieszczącej się w dawnym budynku sądu West Bromwich Magistrates' Court.

W budynku, który znajduje się przy Lombard Street West w West Bromwich w Wielkiej Brytanii, znaleziono ponad 2000 roślin konopi indyjskich.


Policja weszła na miejsce zeszłej nocy, a wokół obszaru ustawiono kordon policyjny.

Funkcjonariusze są ciągle na miejscu i jeszcze dzisiaj (22 sierpnia) trwał proces przejmowania narkotyków.

34-letni mężczyzna został dziś aresztowany pod zarzutem uprawy konopi i jest przetrzymywany w areszcie w oczekiwaniu na przesłuchanie.

Rzecznik policji w West Midlands powiedział: „Odkryliśmy dużą fabrykę konopi indyjskich w dawnym budynku sądu West Bromwich Magistrates. Szacuje się, że jest ponad 2000 roślin, które obecnie zajmujemy”.

„Plantacja narkotyków została znaleziona na Lombard Street West po tym, jak wczoraj (21 sierpnia) weszliśmy po otrzymanej informacji”


„34-letni mężczyzna został dziś aresztowany pod zarzutem uprawy konopi i pozostaje w areszcie, oczekując na przesłuchanie”.

„Każda plantacja konopi, którą niszczymy, pomaga zapobiec błędnemu kołu. Ponieważ rośliny nie skończą wtedy jako transakcje uliczne, zyski nie zostaną przeznaczone na finansowanie innych przestępstw i nie zrujnują żyć wielu ludzi”

Zobacz też:


„Wszystkich, którzy podejrzewają, że w ich społeczności uprawia się narkotyki, zachęcamy do skontaktowania się z nami za pośrednictwem czatu na żywo na naszej stronie internetowej” – dodał rzecznik West Midlands Police.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Brytyjskie linie lotnicze odwołają kolejne 10 tys. lotów
 Czytaj następny artykuł:
Inflacja w UK wzrośnie do 18,6% i będzie najwyższa od 50 lat