Wiadomości
Jednoroczne dziecko zmarło po upadku z siódmego piętra bloku w UK
Jednoroczne dziecko zmarło po wypadnięciu z okna na siódmym piętrze bloku w Wielkiej Brytanii
Chłopiec spadł z bloku w Leeds w West Yorkshire w Wielkiej Brytanii, tuż po godzinie 13 w sobotę, potwierdziła policja.
Dziecko zostało przewiezione do szpitala, ale wkrótce potem uznano go za zmarłego, ponieważ medycy nie byli w stanie go uratować.
Śledczy próbują teraz dowiedzieć się dokładnie, co wydarzyło i co doprowadziło do śmierci dziecka.
West Yorkshire Police poinformowała, że funkcjonariusze zostali wezwani na miejsce zdarzenia w Saville Green około godziny 13.25.
W oświadczeniu policja stwierdziła, że incydent jest traktowany jako „nagła niewyjaśniona śmierć w dzieciństwie — ang: suuden unexplained death in childhood (SUDC)
Policja poprosiła również, aby „ludzie uszanowali prywatność rodziny w tym, co jest dla nich wyraźnie bardzo trudne”.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Pilne ostrzeżenie dla właścicieli domów w Wielkiej Brytanii. Raty hipote…
Wielka Brytania w kryzysie finansowym. Funt notuje największy spadek od …
Ryanair ogłasza likwidację lotów z trzech lotnisk i zamknięcie jednej ba…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla podatników. Największa ref…
Wielka Brytania szykuje się na 24°C i falę ciepłego powietrza, ale synop…
Wielka Brytania zaostrza kontrole. Ponad 400 tys. osób zagrożonych karą …
Podróże z Wielkiej Brytanii do Europy już wkrótce się zmienią. Co czeka …