Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Nastolatek aresztowany pod zarzutem morderstwa 15-latka w Wolverhampton

Nastolatek został aresztowany pod zarzutem morderstwa po tym, jak 15-latek został zamordowany w Wolverhampton.

Według policji chłopak ​​został dźgnięty nożem w pobliżu mostu nad kanałem Shropshire Union Canal w Reapers Walk w Pendeford tuż przed 16:15 w piątek.


Służby ratunkowe zostały wezwane po otrzymaniu doniesień o rannym dziecku, niestety nic nie można było zrobić, aby go uratować.

Policja aresztowała 16-letniego chłopaka i 46-letnią kobietę z Wolverhampton – chłopak jest podejrzany o zabójstwo a kobietę podejrzaną o pomoc przestępcy.

Rodzina zmarłego chłopca została poinformowana, podała policja.

Świadkowie zgłaszali, że widzieli helikopter pogotowia ratunkowego krążący w okolicy i co najmniej dwie karetki na miejscu zdarzenia.


Policja była obecna w Pendeford przez cały wieczór aż do soboty.

Rzecznik policji w West Midlands powiedział: „Ciężko pracujemy, aby dokładnie zrozumieć, co się stało, ale w tej chwili uważamy, że chłopiec został dźgnięty nożem”.

„Nasze myśli są z rodziną i przyjaciółmi chłopca, których życie zmieniło się na zawsze”.

„Wokół miejsca zdarzenia został umieszczony kordon, a my rozmawiamy ze świadkami i przeglądamy  nagrania monitoringu CCTV w okolicy”.

„46-letnia kobieta została aresztowana pod zarzutem pomocy przestępcy. Chłopiec i kobieta pochodzą z Wolverhampton i zostali aresztowani na krótko przed 19:00 w piątek”.


Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.

Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

Proszę podać numer referencyjny 2838 z 27 maja.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Samolot turystyczny z 22 osobami na pokładzie zniknął chwilę po starcie
 Czytaj następny artykuł:
Boris Johnson zmienił przepisy – nie będzie dymisji w rządzie za wykroczenia


// //