Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Dwóch mężczyzn próbowało porwać 2-letnią dziewczynkę. Powstrzymał ich pies

Rozpoczęła się obława policyjna po tym, jak dwóch mężczyzn próbowało porwać 2-letnią dziewczynkę.

Próba uprowadzenia miała miejsce na ulicy The Mount w Ringwood w Hampshire w UK, 11 maja wkrótce po 10.40 rano.


Do kobiety i jej dwuletniej córki podeszło dwóch mężczyzn, którzy wykazali zainteresowanie jej psem, poinformowała dziś policja.

Kobieta powiedziała, że jeden z mężczyzn nagle wyrwał jej córkę i pobiegł z nią w kierunku pobliskiego osiedla.

Na szczęście próbę porwania udaremnił pies, który gonił mężczyznę i ugryzł go w nogę, zmuszając do puszczenia dziecka.

Policja z Hampshire w Wielkiej Brytanii poinformowała, że ​​dziewczynka i jej mama są teraz wspierani przez wyspecjalizowanych funkcjonariuszy, którzy próbują ustalić, co się stało.


Obaj napastnicy zostali opisani jako biali mężczyźni przed czterdziestką, o około 5 stóp i 7 cali wzrostu.

Nosili czapki – jeden był w jasnoniebieskich dżinsach, a drugi w ciemnych dżinsach.

Zobacz też:


Inspektor detektyw Janine Bradley powiedziała: „W pełni rozumiemy, że ten incydent będzie miał znaczący wpływ na społeczność i chcemy wszystkich zapewnić, że traktujemy to zgłoszenie bardzo poważnie”.

„Nasi funkcjonariusze prowadzą szeroko zakrojone dochodzenia w okolicy – ​​w tym odbywają wizyty w domach, sprawdzają monitoring, a w okolicy zwiększono liczbę patroli policyjnych, aby uspokoić mieszkańców”.


„Zdarzyło się to w dzielnicy mieszkalnej, w biały dzień i prosimy każdego, kto mógł coś widzieć lub słyszeć, aby się z nami skontaktował”.

„Może znasz kogoś, kogo dziś ugryzł w nogę pies? Wszelkie informacje, bez względu na to, jak małe lub nieistotne są Twoim zdaniem, mogą naprawdę pomóc w naszym toczącym się dochodzeniu i zidentyfikowaniu odpowiedzialnych osób”.

„Chcielibyśmy poprosić lokalnych mieszkańców o przejrzenie nagrań z kamer CCTV lub dzwonków do drzwi, które mogą uchwycić momenty poprzedzające incydent, w jego trakcie lub po nim”.

-