Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

20 000 funtów nagrody za pomoc w ujęciu kierowcy, który śmiertelnie potrącił mężczyznę w Tipton

Crimestoppers wyznaczyło nagrodę w wysokości 20 000 funtów, za pomoc w znalezieniu kierowcy, który śmiertelnie potrącił mężczyznę i uciekł z miejsca wypadku.

43-letni Darren Whitehouse został potrącony i był ciągnięty przez ulicę, przez pędzący samochód na St Marks Road w Tipton w Wielkiej Brytanii, 27 lutego zeszłego roku po południu.


Pomimo najlepszych starań medyków, niestety zmarł na skutek odniesionych obrażeń na miejscu zdarzenia, pozostawiając rodzinę i przyjaciół zdruzgotanych jego śmiercią.

Pasażerowie samochodu, który się okazał skradzionym srebrnym Infiniti, uciekli z miejsca zdarzenia, a następnie porzucili pojazd.

Podejrzany i skradziony samochód

Crimestoppers teraz zaoferowało nagrodę w wysokości do 20 000 funtów za anonimowe informacje, które doprowadzą do skazania osób odpowiedzialnych.

Alan Edwards, kierownik regionalny Crimestoppers West Midlands, powiedział: „Śmierć Darrena Whitehouse'a była tragiczna i pozostawiła jego rodzinę i przyjaciół w niewiarygodnym bólu”.


„Osoby, które go kochały, zasługują na to, aby osoby odpowiedzialne zostały pociągnięte do odpowiedzialności, zanim ktoś inny zostanie zraniony przez takie lekkomyślne i przestępcze zachowanie”.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z Crimestoppers pod numerem 08000 555 111.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Awaria w bankach Lloyds i Halifax, klienci nie mogą dokonywać płatności
 Czytaj następny artykuł:
Abonament telewizyjny w Wielkiej Brytanii może zostać zniesiony