Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Pijana kobieta z dziećmi w samochodzie potrąciła przechodnia w Walsall i uciekła

Mężczyzna walczy o życie po tym, jak został potrącony przez samochód, którym kierowała kobieta będąca pod wpływem alkoholu.

Kobieta nie dość, że była pijana, to w samochodzie wiozła dzieci i psa.

Do zdarzenia doszło około 16:15 w piątek na New Road w Willenhal.


Na miejsce przybyła policja, ratownicy medyczni i ambulans lotniczy. Przed przybyciem ratowników mężczyzna był reanimowany przez przechodniów, a następnie został przewieziony do szpitala.

Kierująca samochodem kobieta uciekła z miejsca wypadku, następnie porzuciła swój samochód na parkingu przed supermarketem Morrisons.

Zdjęcia samochodu pokazują, że ma uszkodzony zderzak i rozbitą przednią szybę.

Świadkowie z Walsall w West Midlands powiedzieli natomiast, że widzieli niebieski samochód Citoren prowadzony przez kobietę z dziećmi i psem w środku.


Niedługo po tym, policja aresztowała 35-letnią kobietę podejrzaną o niebezpieczną jazdę i prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu i narkotyków, donosi Express and Star.

Kobieta nadal przebywa w areszcie i jest przesłuchiwana przez funkcjonariuszy policji.

Jak poinformowała policja Mężczyzna, który został ranny w wypadku w Willenhall w wyniku potrącenia pozostaje w stanie krytycznym w szpitalu.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.


Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

Numer referencyjny sprawy to: 2740 z dnia 25.03.22.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Kobieta i mężczyzna znalezieni martwi w domu Halesowen
 Czytaj następny artykuł:
Prom P&O zatrzymany ze względów bezpieczeństwa. Nowa załoga nie jest wystarczająco przeszkolona