Wiadomości
Spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia, wszystko nagrały kamery monitoringu
W Internecie opublikowano nagranie z wypadku, do którego doszło 15 marca w Stourbridge w Wielkiej Brytanii.
W Internecie opublikowano nagranie z wypadku, do którego doszło 15 marca w Stourbridge w Wielkiej Brytanii.
Ruchliwa droga w Black Country została zamknięta po wypadku z udziałem trzech pojazdów, a jedna kobieta została ranna.
Podczas wypadku Audi uderzyło w samochód nauki jazdy na Camp Hill w Wordsley w Stourbridge około 18:20.
Na nagraniu widać, że Audi jechało bardzo szybko, a zderzenie spowodowało, że samochód nauki jazda aż się obrócił na drodze.
Kierowca Audi zaraz po wypadku wyszedł z samochodu i uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy poszkodowanym.
Na miejsce przybyły służby ratunkowe. Jedna kobieta została ranna, ale na szczęście jej obrażenia nie są uważane za poważne.
Rzecznik West Midlands Police powiedział: „Droga została zamknięta po wypadku. Kierowca jednego pojazdu uciekł z miejsca zdarzenia. Kobieta została zabrana do szpitala z obrażeniami, które nie są uważane za poważne”.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania: prawie milion właścicieli domów czeka szok kosztów. Rat…

Wielka Brytania rozważa ograniczenia dla kierowców. Możliwy limit 50 mph…

Wielka Brytania podnosi Universal Credit od kwietnia 2026. Oto pełna lis…

Wielka Brytania wprowadza nowe prawo dla właścicieli psów. Grożą im nieo…

Wielka Brytania podnosi płacę minimalną od 1 kwietnia 2026. Miliony prac…

Anglia otwiera najdłuższą pieszą trasę nadmorską świata – ma 2689 mil

Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają 200 GBP dodatku bezpośre…
