Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Chaos i masowa bójka na Broad Street w Birmingham

Policja wszczęła dochodzenie w sprawie masowej bójki, która wybuchła we wczesnych godzinach rannych na Broad Street w Birmingham.

Materiał filmowy udostępniony w Internecie pokazuje chaotyczną bijatykę między kilkunastoma mężczyznami.


Na nagraniu widać jak na ulicy walczą dwie oddzielne grupy. Jedną grupę można było zobaczyć przed Players Bar, podczas gdy inni walczyli przed sąsiednim pubem The Figure of Eight.

Podczas zamieszania można było usłyszeć krzyczącą kobietę oraz zobaczyć kilka osób atakujących mężczyznę leżącego na ziemi.

Policja z West Midlands potwierdziła, że ​​funkcjonariusze zostali wezwani do „wielkiej bójki” około godziny 4.20 dzisiaj, w czwartek, 10 lutego.

​Walka jednak zakończyła się, zanim funkcjonariusze przybyli na miejsce zdarzenia i nie dokonano jeszcze żadnych aresztowań.


Funkcjonariusze proszą każdego, kto ma informacje na temat tego zajścia, aby  skontaktował się z policją.

W oświadczeniu West Midlands Police czytamy: „Zostaliśmy wezwani po zgłoszeniu dużej bójki na Broad Street o 4.20 rano, 10 lutego. Walka się skończyła i ludzie zaczęli się rozchodzić, zanim funkcjonariusze przybyli na miejsce”.

„Zdajemy sobie sprawę z tego, że w Internecie krąży wideo i przyglądamy się temu. Każdy, kto ma informacje, powinien skontaktować się z policją”

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.


Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

Numer referencyjny sprawy to: 368 z 10/02/2022.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
15-latka zaatakowana przez nożownika w Birmingham. Dziewczyna wracała do domu
 Czytaj następny artykuł:
Wizyta Borisa Johnsona w Polsce. „Wielka Brytania dała dowód solidarności z Ukrainą i z Polską”