Wiadomości
Bójka przed sklepem w Birmingham, po odwołaniu premiery butów Nike
Przed sklepem Size? w centrum Birmingham, przed którym w kolejce czekały dziesiątki osób wybuchła dziś masowa bójka.
Przed sklepem Size? w centrum Birmingham w Wielkiej Brytanii, przed którym w kolejce czekały dziesiątki osób wybuchła dziś masowa bójka.
Od wczesnych godzin porannych dziesiątki osób ustawiły się w kolejce przed sklepem mieszczącym się na Lower Temple Street, aby zdobyć nowe buty Nike.
Premiera „kto pierwszy, ten lepszy” została nagle odwołana, bo pracownicy sklepu powiedzieli, że zbyt wiele osób czeka w kolejce, a na stanie sklepu jest tylko dziewięć par butów.
Spowodowało to duży chaos, który nagle przerodził się w masową bójkę.
Nagranie opublikowane w Internecie uchwyciło moment walki, pokazując kilku młodych mężczyzn wymieniających ciosy.
W pewnym momencie mężczyzna upada na podłogę i zostaje kopany i uderzony przez kilku innych.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Osoby na Universal Credit mogą otrzymać nawet 3 400 GBP dodatkowej pomoc…

Wielka Brytania szykuje rewolucję w prawie jazdy. Nowe zasady dla młodyc…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla kierowców. Nowe prawo ma by…

Pilne ostrzeżenie dla Polaków jadących do Wielkiej Brytanii. Są problemy…

DWP wypłaci w styczniu dodatkowe 50 GBP mieszkańcom wybranych regionów W…

Burza śnieżna Goretti uderzy w Wielką Brytanię. Wydano bursztynowe alert…

Potężne opady śniegu nadciągają nad Wielką Brytanię. Nawet 30 cm śniegu …
