Wiadomości
Dwie osoby zamordowane w centrum Doncaster
Policja wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa po tym, jak dziś w nocy w centrum Doncaster zostały zamordowane dwie osoby.
Policja wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa po tym, jak dziś w nocy w centrum Doncaster zostały zamordowane dwie osoby.
Dwóch mężczyzn zostało zadźganych nożem, a jeden został ranny po kłótni przed sklepem monopolowym, mieszczącym się na ulicy Silver Street, około 2.40 w nocy.
Ratownicy medyczni robili wszystko, aby uratować, niestety jeden z nich – 21-letni mężczyzna – został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia.
17-latek został zabrany karetką do szpitala, gdzie niestety później zmarł.
18-latek został również przewieziony do szpitala, gdzie ciągle przebywa z niewielkimi obrażeniami.
Policja z South Yorkshire poinformowała, że aresztowała 17-latka w związku z incydentem, pozostaje w areszcie.
Wokół skrzyżowania ulic Silver Street, High Street, Hall Gate i Cleveland Street umieszczono kordon policyjny, który prawdopodobnie pozostanie na miejscu do jutra.
Mieszkańcy miasta są proszeni o odpowiednie zaplanowanie swoich tras i unikanie tego obszaru, jeśli to możliwe.
Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania: Od 31 lipca zmieniają się przepisy dla właścicieli psów

Wielka Brytania: Jeden błąd może podnieść koszt ubezpieczenia na całe ży…

Trzecia fala upałów w Wielkiej Brytanii. Tym razem problemem będzie nie …

Supermarkety w Wielkiej Brytanii pilnie proszą o zwrot produktów. „Nie j…

Kolejne polskie lotnisko znosi limit płynów. Skorzystają także podróżni …

Ryanair wprowadza ułatwienie na 3 lotniskach w Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania: nawet 2672 GBP w lipcu. Cztery świadczenia z DWP i HMRC
