Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Sześć osób trafiło do szpitala po wypadku w Birmingham

Sześć młodych osób zostało zabranych do szpitala, po wypadku, który miał miejsce przed więzieniem w Birmingham we wczesnych godzinach rannych.

Wypadek z udziałem dwóch samochodów, Vauxhalla Corsy i Seata Ibizy, miał miejsce na Winson Green Road w sobotę (13 listopada) tuż po godzinie 4 nad ranem.

Sześć osób – wszyscy w wieku 20 lat – zostało rannych i musiało zostać zabranych do szpitala. Jak podaje Birmingham Live, dwie z tych osób doznały poważnych obrażeń.


Na miejsce przybyła policja, cztery zastępy straży pożarnej z Handsworth, Aston, Smethwick i Ladywood oraz kilka karetek pogotowia.

Straż Pożarna musiała usunąć dachy w obu samochodach przy użyciu ciężkiego sprzętu Holmatro.

Rzeczniczka policji powiedziała: „Apelujemy o świadków i informacje po zderzeniu dwóch samochodów w Birmingham w sobotę rano (13 listopada)”.

„Funkcjonariusze zostali wezwani na Winson Green Road około godziny 4.20 w związku z doniesieniami o wypadku z udziałem Vauxhalla Corsy i Seata Ibizy”.

„Sześć osób w wieku 20 lat trafiło do szpitala, dwie osoby z poważnymi obrażeniami”.


Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.

Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

Numer referencyjny sprawy to: 562 z 13 listopada

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube


Czytaj poprzedni artykuł:
Białoruscy żołnierze zaczęli niszczyć zaporę i oślepiali polskich funkcjonariuszy
 Czytaj następny artykuł:
20-latek nie żyje, 82-letnia kobieta ciężko ranna po ataku nożownika w Londynie