Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Atak nożem i potrącenie samochodem w Handsworth. Dwie osoby poważnie ranne

Mężczyzna doznał poważnych obrażeń i walczy o życie w szpitalu po tym, jak został potrącony przez samochód, a sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

33-latek został znaleziony w stanie krytycznym na Hamstead Road w Handsworth w Birmingham w Wielkiej Brytanii 31 października około godziny 06:00, podała policja West Midlands.

Inny 31-letni mężczyzna został dźgnięty nożem, a policjanci uważają, że został zaatakowany w tym samym miejscu lub w jego pobliżu.


Jego obrażenia też są poważne, ale nie zagrażają jego życiu.

Niebieski policyjny namiot został ustawiony w pobliżu balustrady szkoły podstawowej, a droga była ogrodzona kordonem przez prawie 12 godzin.

Policja poinformowała, że ​​funkcjonariusze zwiększyli liczbę patroli w okolicy, oraz rozmawiają z mieszkańcami i badają materiał z kamer CCTV.

Główny inspektor Rod Rose powiedział, że detektywi pracują nad znalezieniem samochodu biorącego udział w wypadku.

Rod Rose powiedział: „Rozumiem, że takie incydenty są bardzo przerażające i powodują wiele obaw dla miejscowej ludności, zwłaszcza gdy nie dokonano żadnych aresztowań. Chcę uspokoić ludzi, że nad tym śledztwem pracuje teraz wielu funkcjonariuszy”.


„Naszym priorytetem jest ustalenie kolejności zdarzeń, które doprowadziły do ​​obrażeń nie jednej, ale dwóch osób i przewiezienia ich do szpitala” – powiedział.

„Ciężko pracujemy również, aby zlokalizować zaangażowany samochód i osoby odpowiedzialne za zdarzenia. Jednak potrzebujemy waszej pomocy – jeśli możesz nam pomóc, skontaktuj się jak najszybciej z policją” - dodał.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.

Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

Numer referencyjny sprawy to: 905 z dnia 31.10.21.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Boris Johnson: „Jutro dla naszych dzieci będzie za późno”
 Czytaj następny artykuł:
„Arktyczny podmuch” przyniesie do Wielkiej Brytanii mróz, wichury, a nawet śnieg