Wiadomości
Dwie osoby ranne w wypadku pociągu na stacji w północnym Londynie
Dwie osoby zostały ranne po tym, jak pociąg przebił się przez blokadę na końcu torów i omal nie uderzył w budynek na stacji w północnym Londynie dziś rano.
Dwie osoby zostały ranne po tym, jak pociąg przebił się przez blokadę na końcu torów i omal nie uderzył w budynek na stacji w północnym Londynie dziś rano.
Dramatyczne zdjęcia pokazują podniesiony do góry i wystający poza tory przód pociągu, który uderzył w bufory znajdujące się na końcu torów na stacji Enfield około godziny 8.15.
Około 50 osób zostało ewakuowanych z pociągu przez Londyńską Straż Pożarną, która ciągle jest na miejscu.
Dwóm osobom udzielono pomocy z powodu drobnych obrażeń, ale nie zostały zabrane do szpitala.
Usługi kolejowe między Enfield Town a Edmonton Green zostały zawieszone.
National Rail poinformowało, że usługi na ruchliwej się nie zostaną dziś wznowione.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Bank Anglii podejmie trudną decyzję. Wpłynie na finanse milionów mieszka…

Bezpośrednie pociągi z Wielkiej Brytanii do Niemiec coraz bliżej. W 5 go…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany finansowe w 2026 roku. 10 dat, …

Rodziny w Wielkiej Brytanii dostają bony 70 GBP do supermarketów. Pomoc …

Jakie są realne dochody w Wielkiej Brytanii? Najnowsze dane zaskakują

Żyć gdziekolwiek, byle nie w Wielkiej Brytanii. Cicha emigracja brytyjsk…

Ryanair wprowadza ważną zmianę na wszystkich lotach. Dwa przedmioty pole…
