Wiadomości
W Londynie doszło do starć po remisie Anglii ze Szkocją
Anglia zremisowała bezbramkowo ze Szkocją na Wembley w spotkaniu grupy D piłkarskich mistrzostw Europy.
Anglia zremisowała bezbramkowo ze Szkocją na Wembley w spotkaniu grupy D piłkarskich mistrzostw Europy.
Zarówno przed, jak i po meczu, w Londynie dochodziło do starć kibiców obu reprezentacji.
Anglia ze Szkocją zagrała prawdopodobnie jedno z najlepszych i najbardziej zaciętych spotkań Euro 2020 do tej pory.
Jednak 115. spotkanie najstarszej rywalizacji w futbolu zakończone bezbramkowym remisem.
The Tartan Army niezwykle wysoko postawiła poprzeczkę Anglików.
Podopieczni Steve’a Clarka zostawili na boisku całe serducho, dzięki czemu mogliśmy oglądać niezwykle zacięte widowisko, w którym to zarówno Synowie Albionu, jak i The Tartan Army ocierały się o wiktorię.
Ostatecznie obie ekipy dopisują do tabeli po jednym punkcie i zachowują szansę na wyjście z grupy.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

10 niezwykłych plaż w Wielkiej Brytanii. Nie trzeba jechać nad morze

38°C w Wielkiej Brytanii. Czy szkoły zostaną zamknięte z powodu upałów?

38°C w Wielkiej Brytanii. Czy podczas fali upałów można odmówić pracy?

Nawet 40°C w Wielkiej Brytanii. Dlaczego taki upał jest bardziej uciążli…

Fala upałów zamyka kolejne szkoły w Wielkiej Brytanii. Lista placówek wc…

To miasteczko uznano za jedno z najlepszych miejsc do życia w Wielkiej B…

Pilne: Czerwony alert przed upałami w Wielkiej Brytanii. Zagrożenie dla …
