Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Start News West Midlands Hotel w Sutton Coldfield anulował wszystkie rezerwacje i wesela, aby stać się hotelem do odbywania kwarantanny

Hotel w Sutton Coldfield anulował wszystkie rezerwacje i wesela, aby stać się hotelem do odbywania kwarantanny

Wiele par zostało pozostawionych na lodzie po tym, jak hotel w Sutton Coldfield anulował ich rezerwacje weselne, ponieważ miejsce to prawdopodobnie ma stać się „hotelem do odbywania kwarantanny”.

Hotel Ramada przy Penns Lane w Sutton Coldfield wysłał e-mail do par w piątek (11 czerwca) wieczorem, aby poinformować ich, że ich rezerwacja została anulowana ze skutkiem natychmiastowym.


W e-mailu napisano: „Hotel podjął niezwykle trudną decyzję o zamknięciu hotelu na nieznany okres, dlatego nie jesteśmy w stanie honorować Twojej rezerwacji”.

Wiadomo, że działające na miejscu centrum rekreacyjne, Lakeside Active, również zostało zamknięte w weekend, a członkowie otrzymali również wiadomość e-mail informującą, że klub zostanie zamknięty o godzinie 20:00 w niedzielę (13 czerwca).

W mailach nie podano jednak powodów zamknięcia. Przed wjazdem do hotelu ustawiono natomiast napis informujący o zamknięciu.


Według Birmingham Live hotel ma stać się „hotelem do dobywania kwarantanny” dla podróżnych wracających z rządowych krajów znajdujących się na „czerwonej liście”.

Wszystkie wesela i rezerwacje, które miały mieć miejsce w następnych 4 miesiącach, zostały anulowane.

Według Birmingham Live wiele par zostało pozostawionych na lodzie kilka tygodni przed ich wielkim dniem.

Friday, 18 June 2021 11:56
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Prawie wszystkie przypadki koronawirusa w Wielkiej Brytanii to wariant Delta
 Czytaj następny artykuł:
Niebezpieczne zdarzenie na lotnisku Heathrow. Dziób samolotu British Airways runął na asfalt


Global Centre

Gorące Tematy