Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Start News West Midlands Mężczyzna nie przyznał się do spowodowania śmierci dwutygodniowego dziecka przez niebezpieczną jazdę

Mężczyzna nie przyznał się do spowodowania śmierci dwutygodniowego dziecka przez niebezpieczną jazdę

James Paul Davis pojawił się w sądzie koronnym w Wolverhampton miesiąc po wypadku, w którym zginął dwutygodniowy Ciaran Leigh Morris na Brownhills High Street.

Mężczyzna nie przyznał się do spowodowania śmierci dwutygodniowego chłopca przez niebezpieczną jazdę.

34-letni James Paul Davis, również zaprzeczył osobnemu przestępstwu spowodowania śmierci przez prowadzenie pojazdu bez ubezpieczenia.


James Paul Davis z Walsall jest oskarżony o niebezpieczną jazdę, prowadzenie pojazdu bez ubezpieczenia, niezatrzymanie się na miejscu zderzenia i niezgłoszenie kolizji.

18-letni rodzice dziecka, Camaron Morris i Codie Holyman,  byli na swoim pierwszym wspólnym rodzinnym spacerze, kiedy doszło do wypadku.

Samochód wjechał na chodnik i uderzył w wózek, w którym znajdował Ciaran Leigh Morris.

Do wypadku doszło w Niedzielę Wielkanocną,  4 kwietnia około godziny 16:00. na High Street w Brownhills, gdy rodzice szli z dzieckiem po chodniku.


Chłopczyk został przewieziony do szpitala, ale niestety nie można było nic zrobić, aby uratować jego życie.

Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, ale niedługo po wypadku policja aresztowała 34-letniego Jamesa Paula Davisa,  podejrzanego o spowodowanie śmierci przez niebezpieczną jazdę.

Mężczyźnie odmówiono mu zwolnienia za kaucją i osadzono w areszcie, 4 października ma ponownie stawić się w sądzie koronnym w Wolverhampton.

Thursday, 06 May 2021 14:53
 


Czytaj poprzedni artykuł:
10 000 funtów nagrody za pomoc w odnalezieniu mordercy policjantki
 Czytaj następny artykuł:
Lekarz oskarżył matkę o zmyślanie objawów u córki. 11-latka zmarła