Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Nie żyje 6-letni chłopiec z Solihull. Ojciec i jego partnerka podejrzani o przyczynienie się do jego śmierci

6-letni Arthur Hughes z Shirley w Solihull, trafił we wtorek do szpitala w Birmingham z poważnymi obrażeniami głowy. Lekarzom nie udało się go uratować.

Ojciec i jego partnerka są podejrzewani spowodowanie lub przyczynienie się do śmierci dziecka. 27-letni Thomas Hughes i jego partnerka 31-letnia Emma Austin zostali aresztowani.


Sekcja zwłok chłopca wykazała, że zmarł w wyniku urazu głowy.

Na razie policja nie zdradza więcej szczegółów. Podejrzewa się, że para mogła przyczynić się do śmierci dziecka - podaje BBC. Para ma się pojawić w sądzie w Birmingham w poniedziałek.

- Śmierć Arthura jest bardzo niepokojąca. Nasze dochodzenie trwa, mimo że oskarżamy dwie osoby w związku z jego śmiercią. Jeśli ktoś ma jakieś informacje, zachęcamy do skontaktowania się z nami - powiedziała inspektor Laura Harrison.


Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111. Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Najmniej zgonów na Covid-19 w UK od 15 marca
 Czytaj następny artykuł:
Nie żyje 6-letni chłopiec z Solihull. Ojciec i jego partnerka podejrzani o przyczynienie się do jego śmierci