Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

15-latek kilkakrotnie dźgnięty maczetą. Policja publikuje nagranie ataku i prosi o pomoc

Policja opublikowała nagranie z telewizji przemysłowej, przedstawiające atak maczetą na nastolatka w Birmingham.

Do zdarzenia doszło w środę 11 marca około godziny 15.15 na Newhall Street przed szkołą Central Academy.


15-letni chłopak został kilkakrotnie dźgnięty maczetą. Został przewieziony do szpitala, a jego obrażenia na szczęście nie są poważne.

Śledztwo jest w toku i policja już aresztowała jednego 15-latka pod zarzutem napadu, aresztowany przebywa w areszcie policyjnym.

Sierżant Asaf Khan powiedział: „Chociaż aresztowanie jest wielkim postępem, proszę o kontakt każdego, kto rozpoznaje ludzi z tego nagrania”.


„Musimy odnaleźć chłopaków, którzy uważają, że dopuszczalne jest chodzenie z nożem i atakowanie innych. Chcemy też porozmawiać ze świadkami, którzy mogą coś wiedzieć na temat ataku.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.

Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

Numer referencyjny sprawy to: 20BW / 65002P / 20.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
TAGI: atak, video


Czytaj poprzedni artykuł:
Liczba śmiertelnych ofiar koronawirusa wzrosła do 11. Zmarła pierwsza osoba ze Szkocji
 Czytaj następny artykuł:
Pusty samolot z powodu koronawirusa. Pasażer cieszy się z całego samolotu dla siebie