Wiadomości
Historia Polaka z Wolverhampton w reportażu BBC. Był bezdomny, teraz pomógł w remoncie centrum dla bezdomnych
W Wolverhampton otwarto nowe centrum dla bezdomnych. W związku z tym BBC opublikowało materiał filmowy o Polaku, który pomagał w remoncie.
W Wolverhampton otwarto nowe centrum dla bezdomnych. W związku z tym BBC opublikowało materiał filmowy o Polaku, który pomagał w remoncie.
Polak był kiedyś bezdomny, spał na ulicach Wolverhampton, teraz odegrał dużą rolę w stworzeniu nowego centrum dla bezdomnych w mieście.
Stolarz Marek Golubiewski pomógł w remoncie nowego centrum otwartego przez organizacje charytatywną Good Shepherd.
Centrum będzie oferować szeroki zakres wsparcia, w tym opiekę zdrowotną i dostęp do szkoleń, dla osób potrzebujących szczególnej pomocy w całym Wolverhampton.
Polak jest alkoholikiem, który nie pije od 2, 5 roku. Kiedyś właśnie organizacja charytatywna Good Shepherd pomogła mu, gdy przyjechał do Wolverhampton.
Teraz 46-latek, został zatrudniony przez tę organizację charytatywną, przy remoncie nowego centrum.
Good Shepherd pomaga nawet 500 osobom każdego miesiąca, a centrum połączone z Enterprise Homes Group, która prowadzi schronisko nocne.
poniedziałek, 24 lutego 2020 11:25
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Duże banki w Wielkiej Brytanii obniżają oprocentowanie kredytów hipotecz…
Bank Anglii planuje obniżki stóp procentowych — co to oznacza dla Twojeg…
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii
Najlepsze burgery w Wielkiej Brytanii — nie uwierzysz, kiedy pierwsze po…
Wielka Brytania stawia na elektryki — rząd zapowiada obniżki cen i nowe …
Brytyjski bank wprowadza duże zmiany, które dotkną miliony mieszkańców W…
Najpiękniejsze długodystansowe szlaki piesze w Wielkiej Brytanii — odkry…