Wiadomości
Mężczyzna z Birmingham, który był poddany kwarantannie nie jest zakażony koronawirusem
Mężczyzna z Harborne, który był poddany trzydniowej kwarantannie w obawie przed zarażeniem śmiertelnym koronawirusem, nie jest chory.
Mężczyzna z Harborne, który był poddany trzydniowej kwarantannie w obawie przed zarażeniem śmiertelnym koronawirusem, nie jest chory.
39-letni Drew Bennett 31 grudnia wrócił z Wuhan, które jest centrum epidemii koronawirusa.
Po powrocie do Birmingham źle się poczuł, położył się do łóżka, wierząc, że to poważna grypa. Objawy ostatecznie ustąpiły.
W poniedziałek 27 stycznia odwiedził lekarza rodzinnego w sprawie niezwiązanej z chorobą.
Jego lekarz zapytał, czy odwiedził Chiny, a kiedy okazało się, że odwiedził i potem chorował, lekarz kazał mu wrócić do domu.
Gdy wrócił do domu na Arosa Drive, pojawiły się tam dwie karetki wraz z lekarzami w kombinezonach HAZMAT.
Medycy zabrali mężczyznę do szpitala Queen Elizabeth, gdzie umieszczono go w izolatce.
Mężczyzna był poddany kwarantannie przez okres trzech dni.
W tym czasie przeprowadzono niezbędne badania i testy i dziś (30 stycznia) się dowiedział, że nie jest zakażony koronawirusem i będzie mógł wrócić do domu.
Według informacji zamieszczonych przez chińskie portale internetowe zakażenia nowym wirusem wywołującym zapalenie płuc potwierdzono w Chinach u 8 149 osób, a kolejne 92 przypadki wykryto za granicą.
Z powodu zarażenia zmarło jak dotąd w Chinach 171 osób. Nie pojawiły się doniesienia o zgonach w innych krajach.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania: 4-letni chłopiec uprowadzony z parku. Policja prowadzi …

38°C w Wielkiej Brytanii. Czy szkoły zostaną zamknięte z powodu upałów?

38°C w Wielkiej Brytanii. Czy podczas fali upałów można odmówić pracy?

Nawet 40°C w Wielkiej Brytanii. Dlaczego taki upał jest bardziej uciążli…

To miasteczko uznano za jedno z najlepszych miejsc do życia w Wielkiej B…

Pilne: Czerwony alert przed upałami w Wielkiej Brytanii. Zagrożenie dla …

Fala upałów zamyka kolejne szkoły w Wielkiej Brytanii. Lista placówek wc…
