Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Start News West Midlands Już jutro dzień promocji - Black Friday!
Już jutro dzień promocji - Black Friday!

Już 29 listopada czeka nas kolejny Black Friday, dzień, podczas którego zniżki oferowane w sklepach są tak atrakcyjne, że wywołują szaleństwo wśród niektórych klientów potrafiących walczyć między sobą o poszczególne przedmioty.

W Black Friday, sklepy oferują specjalne promocje i rabaty na najbardziej poszukiwane prezenty. Są to często oferowane przez sprzedawców pojedyncze towary, które mają zwabić klientów do swoich sklepów, w nadziei, że ci kupią również inne produktu.


W wielu sklepach już teraz można nabyć produkty w atrakcyjnych cenach.

Inspirowane Stanami Zjednoczonymi wydarzenie przypada dopiero na najbliższy piątek 23 listopada, ale sklepy już teraz reklamują swoje akcje. Obniżki cen dotyczą m.in. płaskich telewizorów, sprzętów kuchennych, zabawek i smartfonów.

Zobacz też: Black Friday w serwisie bham.pl

W tym roku obniżki towarów zapowiedzieli już najwięksi giganci sklepowi: Amazon, Currys PC World, Argos, Tesco i John Lewis. Tego dnia stacjonarne sklepy przeżywają oblężenie, a te internetowe mają techniczne problemy związane ze zbyt dużą liczbą klientów.


Tesco, Currys PC World i Carphone Warehouse ogłosiły promocje na tysiące produktów obiecując, że ceny niektórych z nich spadną aż o 50 proc. W Amazonie, Argosie i Morrisons Black Friday trwa już od kilku dni.

Eksperci szacują, że w najbliższy piątek w sklepach ludzie wydadzą 9 mld funtów. Niewiele mniej klienci wyjmą z portfeli w poniedziałek 2 grudnia w dniu, w którym przypada Cyber Monday.

Thursday, 28 November 2019 08:20
 
Polub nas na Facebooku
Obserwuj nas na Twitterze


Czytaj poprzedni artykuł:
Uwaga: dziewięciomilowy korek na autostradzie M6
  Czytaj następny artykuł:
Będzie słonecznie i zimno. Od jutra temperatura spadnie poniżej zera