Wiadomości
"Jeżeli chcecie brexitu, głosujcie na partię Brexit". Uśmiechnięty N. Farage oddał głos w wyborach do Europarlamentu
- Jeżeli chcecie brexitu, to musicie głosować na partię Brexit. Zrobiliśmy to raz, zignorowali nas, więc powtórzymy im to jeszcze raz.
- Jeżeli chcecie brexitu, to musicie głosować na partię Brexit. Zrobiliśmy to raz, zignorowali nas, więc powtórzymy im to jeszcze raz. Tym razem zdadzą sobie sprawę, że nie są to tylko głosy, które otrzymujemy dzisiaj, ale takiego wyniku oczekujemy w czasie wyborów do brytyjskiego parlamentu.
- Będzie ich to kosztowało utratę stanowisk. Więc niech lepiej słuchają, co ludzie mają do powiedzenia, albo wkrótce będą bezrobotni – powiedział Nigel Farage, lider partii Brexit, tuż przed oddaniem głosu w wyborach do Europarlamentu.
Partia Nigela Farage’a prowadzi w sondażach przedwyborczych i zdecydowanie wyprzedza drugą Partię Pracy i rządzącą Partię Konserwatywną.
Brytyjczycy wybiorą 73 europosłów, którzy opuszczą Parlament Europejski, jeśli ich kraj wyjdzie ze Wspólnoty. Zgodne z wcześniejszymi ustaleniami miało to nastąpić 29 marca br. Termin ten został wstępnie wydłużony do 30 czerwca, a następnie do 31 października.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Alarm bombowy przed siedzibą brytyjskiego premiera. Na ulicy leżała podejrzana paczka | Czytaj następny artykuł: Ewakuacja autobusu nr. 14 z powodu pożaru |
Gorące Tematy

Bezrobocie młodych w Wielkiej Brytanii najwyższe od dekady. Rząd pod pre…

HMRC kontroluje tysiące rodzin. Rekordowa liczba dochodzeń w sprawie pod…

Rekordowa nadwyżka w Wielkiej Brytanii, a wielu mieszkańców wciąż odczuw…

Wielka Brytania: rachunki za energię spadną nawet o 200 GBP od kwietnia

HMRC wprowadza ogromne zmiany dla podatków Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania: Ognisko odry w Londynie nie wygasa. Liczba zakażeń rośn…

Wielka Brytania zmieni sposób liczenia ubóstwa dzieci. Liczby mogą spaść…
