Wiadomości
Ryzyko wyjścia z Unii bez umowy jest wysokie jak nigdy
Główny Negocjator do spraw związanych z opuszczeniem UE przez Wielką Brytanię, Michel Barnier powiedział, że ryzyko twardego brexitu jest większe niż kiedykolwiek.
Główny Negocjator do spraw związanych z opuszczeniem UE przez Wielką Brytanię, Michel Barnier powiedział, że ryzyko twardego brexitu jest większe niż kiedykolwiek.
Obawę wyraził podczas posiedzenia w Parlamencie Europejskim, dzień po tym, jak brytyjska Izba Gmin odrzuciła umowę wyjścia, którą wynegocjowała Teresa May.
„Mamy tylko 10 tygodni do końca marca, odkąd decyzją brytyjskiego rządu Wielka Brytania ma się odłączyć od wspólnoty.
Dziś, 10 tygodni od daty granicznej, ryzyko wyjścia bez umowy jest wysokie jak nigdy” – powiedział Barnier.
Teraz May ma 3 dni na przedstawienie w parlamencie nowego rozwiązania. Wielka Brytania ma wyjść z Unii 29 marca bez względu na to, czy umowa zostanie zawarta, czy nie.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Wniosek o wotum nieufności dla rządu Theresy May odrzucony | Czytaj następny artykuł: Dziś głosowanie w sprawie wotum nieufności dla rządu Theresy May |
Gorące Tematy

Wielka Brytania rozda darmowe domowe baterie. Rachunki za prąd mogą spaś…

Najbiedniejsze miasta w Anglii. Birmingham awansowało na 2. miejsce

Ryanair, easyJet, Jet2 i TUI. Najnowsze zasady bagażu podręcznego

easyJet uruchamia trzy nowe trasy z Wielkiej Brytanii

15-latek postrzelony w parku w Birmingham. Policja zwiększa liczbę patro…

Brytyjski bank rozdaje 225 GBP za zmianę konta. Zostało już tylko kilka …

Szef Ryanaira ostrzega pasażerów. Samolot odleci, nawet jeśli utkniesz w…
