Wiadomości
Polak ścigany międzynarodowym listem gończym trafił do więzienia w UK po ekstradycji z Czech
Polak poszukiwany międzynarodowym listem gończym za przemyt tytoniu i nielegalną produkcję papierosów w UK trafił za kratki w Wielkiej Brytanii.
Polak poszukiwany międzynarodowym listem gończym za przemyt tytoniu i nielegalną produkcję papierosów w UK trafił za kratki w Wielkiej Brytanii.
Robert Z. został złapany w Czechach i po ekstradycji spędzi w więzieniu w UK 8 lat.
Nielegalna produkcja i przemyt tytoniu jaki prowadził spowodowały utratę przez Skarb Wielkiej Brytanii 17 milionów funtów.
Mężczyzna prowadził nielegalny biznes z dwoma rodakami, Hubertem J. i Łukaszem P. , obaj zostali skazani na 4 lata więzienia.
Przemycali oni tytoń, który przetwarzali w nielegalnych fabrykach w Preston, Blackburn, Bury i Essex.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania kończy z pracą na całe życie. Rząd ogłasza duże zmiany d…

HMRC wydaje ważny komunikat dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Tysiące m…

Który supermarket ma najlepsze pieczywo w Wielkiej Brytanii? Wynik testu…

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. DWP potwierdza ważną zmianę

Reform UK zapowiada nowy podatek dla firm zatrudniających cudzoziemców

Duży bank w Wielkiej Brytanii obniża oprocentowanie kredytów hipotecznyc…

Wielka inwestycja w Wielkiej Brytanii. Powstanie 5 tys. nowych miejsc pr…
