Wiadomości
Mężczyzna ugodzony nożem podczas nieudanej próby kradzieży samochodu
Do zdarzenia doszło przy sklepach na Queslett Road w Great Barr, blisko skrzyżowania z Moreton Avenue.
Służby ratownicze zostały wezwane na miejsce zdarzenia, 5 września około godziny 14:00.
Mężczyzna szedł drogą, kiedy podszedł do niego napastnik i zażądał kluczy do jego samochodu, gdy ten odmówił został ugodzony nożem w klatkę piersiową.
Według informacji jakie podaje Birmingham Live ofiara to policjant z West Mercia Police, który w momencie ataku nie był na służbie.
Ranny został zabrany do szpitala, gdzie jest leczony z powodu odniesionych obrażeń. Według policji obrażenia nie zagrażają jego życiu.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
czwartek, 06 września 2018 07:38
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
DWP wypłaca dodatek 811 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów
Zmiana czasu na zimowy w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w…
Cięcia benefitów w Wielkiej Brytanii. Ucierpi ponad milion dzieci z prac…
Bank Anglii podejmie trudną decyzję. Wpłynie na finanse milionów mieszka…
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania zestawów przetrwan…
Wielka Brytania. Kolejne samoloty deportacyjne odleciały puste – rządowy…
Przestoje w Jaguar Land Rover. Pracownicy zmuszeni do składania wniosków…