Wiadomości
Pijany Polak z Walsall próbował otworzyć drzwi lecącego samolotu.

Polak z Walsall, który będąc pod wpływem alkoholu próbował otworzyć drzwi samolotu, został ukarany grzywną 300 funtów.
Polak z Walsall, który będąc pod wpływem alkoholu próbował otworzyć drzwi samolotu, został ukarany grzywną 300 funtów.38-letni Andrzej P. leciał samolotem linii Wizz Air z Warszawy do Birmingham, 5 czerwca tego roku i na odwagę przed lotem wypił prawie cała litrową butelkę wódki. Resztę dokończył w toalecie samolotu podczas lotu.
Podczas lądowania samolotu, mężczyzna nie chciał usiąść i zapiąć pasów tylko zaczął używać wulgarnych słów, chodzić po samolocie i próbował otworzyć drzwi.
Podczas rozprawy sądowej Andrzej P, który na co dzień pracuje jako kierowca wózków widłowych, twierdził, że picie wódki było sposobem na pozbycie się lęku przed lataniem i że tego dnia był szczególnie zestresowany po wizycie u matki chorej na raka.
Mężczyzna przyznał się to tego że będąc pod wpływem alkoholu używał wulgarnych słów i się groźnie zachowywał. Sąd skazał go na 300 funtów grzywny, dodatkowo będzie musiał zapłacić 340 funtów kosztów postępowania sądowego.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Brexit zachęci Polaków do powrotu do ojczyzny - mówi ambasador | Czytaj następny artykuł: Dwóch mężczyzn oskarżonych o morderstwo w Willenhall |
Gorące Tematy

Szef Ryanair do Brytyjczyków: Głosowaliście za Brexitem – to teraz stójc…

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania latarek i baterii …

Wielka Brytania szykuje się na uderzenie sztormu Dave. Wydano poważne os…

Wielka Brytania: zaczęły się odwołania lotów. Linie reagują na rosnące k…

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. Kto musi czekać dłużej i ile wy…

Ryanair wydaje pilne ostrzeżenie dla pasażerów. Latem możliwe odwołania …

Wielka Brytania: Sainsbury’s zabiera głos w sprawie braków paliwa. Kiero…