Wiadomości
Po dwóch latach działania Ikea zamyka dziś sklep w Birmingham
Sklep Ikea w Dale End zostanie dziś zamknięty z powodu czynników, związanych z lokalizacją sklepu.Sklep Ikea w centrum Birmingham został otwarty 18 sierpnia jako nowy punkt Order and Collection. Po dwóch latach zostanie zamknięty a pracę stracić może 39 osób.
Placówka Ikei znajdująca się przy Dale End była nowym konceptem koncernu meblowego.
W sklepie nie było pełnej oferty produktów Ikei, ale można je było zamówić i odebrać na miejscu lub skorzystać z usługi dowożenia do domu.
Przy pomocy doradców klienci mogli też stworzyć projekt i otrzymać możliwość zamówienia kuchni, szafy, kanapy, czy mebli do całego pokoju.
W punkcie można było też odebrać towary zamówione wcześniej w sklepie internetowym szwedzkiego koncernu, a w urządzonym tam bistro można było zjeść potrawy serwowane w restauracjach w dużych sklepach Ikei.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Jutro strajk w Ryanair, linie lotnicze odwołały już 400 lotów w całej Europie | Czytaj następny artykuł: Kora spoczęła na warszawskich Powązkach. Żegnały ją tłumy fanów |
Gorące Tematy

Ryanair uruchamia dwa nowe połączenia z Wielkiej Brytanii

DWP wypłaca dodatek do 778 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów

HMRC przejmuje pieniądze z kont bankowych. Samo ostrzeżenie przyniosło 1…

Wielka Brytania wprowadza nowe przepisy. Nawet 500 GBP kary dla właścici…

Chaos na lotnisku. 150 pasażerów Ryanaira nie zdążyło na samolot do Wiel…

UK: Nadchodzi kolejna fala upałów. Termometry pokażą 32°C

Po zabójstwie Henry’ego Nowaka wybuchł spór między UK a USA. Padły ostre…