Wiadomości
Trzy osoby aresztowane w sprawie śmierci nastolatka w Wolverhampton
Trzech chłopaków w wieku 14, 15 i 17 lat zostało wczoraj aresztowanych w sprawie morderstwa Keelana Wilsona do którego doszło Wolverhampton.W zeszłym tygodniu policja aresztowała również 16-latka, który po przesłuchaniu został zwolniony za kaucją.
15-lattni Keelan Wilson zmarł po tym, jak został wielokrotnie ugodzony nożem na parkingu, zaledwie kilka metrów od domu jego dziadka.
29 maja około 22:00 służby ratownicze zostały wezwane na Strathfield Walk w Wolverhampton.
Medycy na miejscu zastali ciężko rannego 15-letniego chłopaka, rozpoczęli udzielanie pierwszej pomocy, a następnie przewieźli nastolatka do szpitala New Cross.
Niestety, wkrótce po przybyciu do szpitala okazało się, że nic nie można zrobić, aby go uratować, chłopak został uznany za zmarłego.
Policja wszczęła dochodzenie w sprawie morderstwa, ogrodziła kordonem miejsce zdarzenia.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Czy Wielką Brytanię czekają kolejne fale upałów? Eksperci mają niepokoją…

Aldi wprowadza do sprzedaży tani klimatyzator za 15 GBP

Miliony rodzin w UK zapłacą nawet 866 GBP miesięcznie więcej za kredyt h…

Terminy wypłat Universal Credit, benefitów i emerytur w lipcu 2026. DWP …

Szkoły w Wielkiej Brytanii ostrzegają rodziców. Za złamanie tej zasady g…

Kiedy supermarkety w UK obniżają ceny? Godziny naklejania żółtych naklej…

Klienci w Wielkiej Brytanii mogą wygrać 1000 GBP na rachunki. Zostało ki…