Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Wakacje za 4000 funtów zamieniły się w koszmar

Matka, która zarezerwowała wymarzone wakacje dla swojej niepełnosprawnej córki, powiedziała, że wycieczka za 4000 funtów zamieniła się w wakacyjny koszmar.

Michelle Peel, z Meriden, zarezerwowała tydzień w czterogwiazdkowym hotelu Swandor Topkapi Palace w Antalyi w Turcji. Wakacje miały być prezentem dla jej córki Evie-Anne, która miała przejść operację kręgosłupa.

Czytając opis i oglądając zdjęcia na stronie Thomas Cook, rodzina spodziewała się, że na miejscu zastaną park wodny, dziesięć barów i klub dla dzieci, ale gdy przybyli na miejsce okazało się, że hotel to plac budowy.

Park wodny był zamknięty, a prace budowlane trwały dookoła, amfiteatr nie był ukończony, nie było też obiecanych przez biuro podróży sklepów, pokoi gier i kręgli.

Zdjęcie reklamujące hotel na stronie biura podróży


Zdjęcia zrobione przez Michelle

Toalety w pokojach nie działały więcej niż 12, a przez cały dzień trzeba było wysłuchiwać głośnych dźwięków wiertarek udarowych i innych maszyn budowlanych.

Kobieta udostępniła zdjęcia hotelu oraz ich porównanie do zdjęć dostępnych na stronie biura podróży.

Pomimo natychmiastowego zgłoszenia wszystkich problemów dla biura podróży, przedstawiciele Thomas Cook nie mogli przenieść rodziny do innego hotelu.

Przedstawiciele Biura powiedzieli że na stronie była podana informacja że hotel przechodzi gruntowny remont i z tego względu wszystkie wymienione funkcje i udogodnienia mogą ulec zmianie.
-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Policja do tej pory nie zidentyfikowała mężczyzny znalezionego torach w West Bromwich
 Czytaj następny artykuł:
Kierowca zaatakowany maczetą w Handsworth


// //