Wiadomości
Mężczyzna zmarł w wyniku powodzi Walsall
80-letni mężczyzna zmarł po tym, jak jego samochód został zalany przez wodę na Lichfield Road w Walsall.

Służby ratownicze zostały wezwane na Lichfield Road w Rushall, tuż po 2 w nocy w poniedziałek 28 maja, po informacji, że samochód został zalany przez wodę.
Mężczyzna został przewieziony do szpitala, ale niedługo później został uznany za zmarłego.
Według świadków, mężczyzna nie miał szans aby się uratować, ponieważ poziom wody wzrósł błyskawicznie.
Po ulewie, o której uważa się że cały miesięczny deszcz spadł w jedną godzinę wylał zbiornik wodny Ladypool. Woda przelała się przez jego brzegi i z wielką siłą napłynęła na ulicę Lichfield Road.
wtorek, 29 maja 2018 09:26
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ryanair uruchamia nowe trasy z Wielkiej Brytanii. Wśród nich połączenie …
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii. Nowe przepisy od p…
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają dodatek 150 GBP do rachu…
DWP wypłaca dodatek 811 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania zestawów przetrwan…
Zakupy spożywcze w Wielkiej Brytanii coraz droższe. Dane ONS pokazują sk…
Przestoje w Jaguar Land Rover. Pracownicy zmuszeni do składania wniosków…