Wiadomości
17-latek aresztowany pod zarzutem morderstwa nastolatka w Stuton Coldfield
17-latek został aresztowany pod zarzutem morderstwa po tym, jak młodszy nastolatek został zadźgany na śmierć przed restauracją McDonald's w centrum Sutton Coldfield
17-latek został aresztowany pod zarzutem morderstwa po tym, jak młodszy nastolatek został zadźgany na śmierć przed restauracją McDonald's w centrum Sutton Coldfield
Podejrzany dziś rano sam się zgłosił na posterunek policji i pozostaje w areszcie policyjnym.Wczoraj przed 16:00 służby ratownicze zostały wezwane do Lower Parade w Sutton Coldfield w pobliżu restauracji McDonald's.
W pobliżu centrum handlowego Gracechurch wyladował helikopter Midlands Air Ambulance.
Medycy na miejscu zastali ciężko rannego szesnastoletniego chłopaka, który zmarł kilka minut po przybyciu ratowników.
Policja ogrodziła kordonem miejsce zdarzenia i bada co się dokładnie stało.
Według świadków w momencie zdarzenia było widzianych kilku ludzi uciekających w popłochu w tej okolicy.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Ujawniono tożsamość 16-latka zamordowanego w Sutton Coldfield. | Czytaj następny artykuł: 132 budynki w Birmingham miały to samo łatwopalne pokrycie, co Grenfell Tower |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: fala upałów potrwa dłużej. Met Office podało dokładny t…

Czy Wielką Brytanię czekają kolejne fale upałów? Eksperci mają niepokoją…

Aldi wprowadza do sprzedaży tani klimatyzator za 15 GBP

Wielka Brytania ma poważny problem z migrantami. Zniknęło ponad 50 tys. …

Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają średnio 473 GBP z HMRC

Wielka Brytania rozprawia się z benefitami – oszuści stracą prawo jazdy

Pilny komunikat dla klientów supermarketów w Wielkiej Brytanii. Wycofano…
