Wiadomości
Bójka około 50 dzieci w wieku szkolnym w Centrum Birmingham
Według świadków we wtorek wieczorem w Birmingham miała miejsce bójka około 50 dzieci w wieku 12-13 lat.Do bójki doszło około godziny 16:00 w okolicy Dale End. Na miejscu pojawiło wielu policjantów, samochodów i psów policyjnych.
W wyniku tej bójki autobusy w centrum Birmingham zostały przekierowane
Według informacji jakie podała policja w serwisie twiter, przeprowadzono kilka aresztowań, a pozostałym uczestnikom zamieszek nakazano rozejść się .
Abrar Muhammad, który pracuje w pobliskim sklepie, powiedział dla Birmingham Live że w bójce uczestniczyło dużo dzieci w wieku szkolnym. Według niego było tam około 40-50 dzieci w wieku 12-13 lat.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: W kanale w Walsall znaleziono ciało mężczyzny. | Czytaj następny artykuł: Setki rodziców z Birmingham ukaranych za nieautoryzowane nieobecności dzieci w szkole. |
Gorące Tematy

Wielka Brytania zaskoczona nowymi danymi: odnotowano niespodziewany spad…

Wieka Brytania: DWP wypłaca dodatek 737 GBP miesięcznie, niezależnie od …

Wielka Brytania z niechlubnym rekordem. Coraz więcej młodych bez pracy

Ważne ostrzeżenie dla pasażerów Ryanair, Wizz Air i easyJet. Wielu pasaż…

Wielki powrót Polaków z Wielkiej Brytanii. Brytyjskie media opisują cich…

UWAGA: Bursztynowy alert w Wielkiej Brytanii! Met Office ostrzega przed …

Rodziny w Wielkiej Brytanii dostają bony 70 GBP do supermarketów. Pomoc …