Wiadomości
Złodzieje pobili emerytkę i ukradli dwa samochody Audi
86-letnia kobieta została pobita własną laską przez zamaskowanych złodziei samochodów.

Ofiara, która żyła samotnie i miała ograniczoną sprawność ruchową, została zraniona i zszokowana atakiem.
Złodzieje ukradli dwa samochody, które należały do jej syna i wnuczki i były zaparkowane u niej na podjeździe. Ukradli też kosztowności z jej domu.
Dwóch z nich zostało ujętych przez policję po tym, jak użyli karty bankowej emerytki, aby zamówić pizzę.
Teraz Stanęli przed Birmingham Crown Court, który skazał ich na więzienie - podaje Birmingham Live.
18-letni Daniel Leahy, który przyznał się do rabunku został skazany na trzy lata więzienia .
Inny 17-latek, którego nie danych nie można ujawnić ze względu na jego wiek został skazany na cztery lata i dwa miesiące więzienia.
Policja odzyskała dwa samochody, jeden został znaleziony 40 minut później gdy złodziej rozbił go i uciekł z miejsca wypadku, drugi ze zmienioną rejestracją został znaleziony tydzień po zdarzeniu.
wtorek, 01 maja 2018 08:05
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ryanair uruchamia nowe trasy z Wielkiej Brytanii. Wśród nich połączenie …
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii. Nowe przepisy od p…
DWP wypłaca dodatek 811 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają dodatek 150 GBP do rachu…
Cięcia benefitów w Wielkiej Brytanii. Ucierpi ponad milion dzieci z prac…
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania zestawów przetrwan…
Zmiana czasu na zimowy w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w…