Wiadomości
Policja nie wyraziła zgody na powstanie sklepu monopolowego w Erdington.

Propozycja powstania sklepu z alkoholem na High Street w Erdington została wycofana ze względu na dotychczasowe problemy z ulicznymi pijakami i antyspołecznymi zachowaniami.
One Stop Mini Mart, miałby się znajdować przy na High Street przy Six Ways i miałby być otwarty do godziny 23:00 siedem dni w tygodniu.
Powstaniu sklepu, sprzeciwiła się policja i trzech lokalnych radnych. Wniosek miał być rozpatrzony 1 maja jednak ze względu na brak zgody policji i radnych został wycofany.
Centrum Erdington jest objęte Public Space Protection Order (PSPO), wprowadzonym po to, by walczyć z antyspołecznymi zachowaniami.
Oznacza to ze w tym miejscu obowiązują bardziej restrykcyjne przepisy zabraniające między innymi spożywania alkoholu i substancji odurzających, hałasowania, noszenia okryć twarzy uniemożliwiających identyfikację np.: masek, szali i kominiarek;
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Anglia szykuje się na śnieg i –9°C. Met Office ostrzega osiem regionów

Wielka Brytania uruchamia kolejne dodatki do 200 GBP na koszty życia

Wielka Brytania przedłuża wsparcie na rachunki za energię. Miliony gospo…

Rachunki za wodę w Wielkiej Brytanii pójdą w górę. Oto dokładne kwoty i …

Tysiące gospodarstw w Wielkiej Brytanii mogą otrzymać 40 GBP za problemy…