Wiadomości
Kierowca autobusu uratował życie 17-miesięcznej dziewczynki

Kierowca autobusu uratował życie 17-miesięcznej dziewczynki po tym, jak połknęła swój język i przestała oddychać.
Kierowca autobusu uratował życie 17-miesięcznej dziewczynki po tym, jak połknęła swój język i przestała oddychać.
Steven Walsh jechał autobusem nr 29 z Walsall, w czwartek 12 kwietnia, kiedy zauważył mężczyznę z dzieckiem w ramionach, który wołał o pomoc. Okazało się, że jego córka połknęła język i przestała oddychać.
Steven, zatrzymał autobus pełen pasażerów, aby udzielić pomocy dziewczynce.
Kierowca autobusu, zdołał otworzyć usta dziewczynki i wyciągnąć jej język, aby oczyścić drogi oddechowe i aby mogła ponownie zacząć oddychać.
Wkrótce na miejsce zdarzenia przybyła karetka pogotowia i zabrała niemowlę do szpitala.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania rozda darmowe domowe baterie. Rachunki za prąd mogą spaś…

Najbiedniejsze miasta w Anglii. Birmingham awansowało na 2. miejsce

Ryanair, easyJet, Jet2 i TUI. Najnowsze zasady bagażu podręcznego

easyJet uruchamia trzy nowe trasy z Wielkiej Brytanii

15-latek postrzelony w parku w Birmingham. Policja zwiększa liczbę patro…

Brytyjski bank rozdaje 225 GBP za zmianę konta. Zostało już tylko kilka …

Szef Ryanaira ostrzega pasażerów. Samolot odleci, nawet jeśli utkniesz w…