Wiadomości
Dwóch pijanych Polaków spadło na tory, pod nadjeżdżający pociąg
W sieci pojawiło się nagranie pokazujące, jak dwóch pijanych Polaków spadło na tory. Na szczęście mężczyźni zostali wyciągnięci przez innych pasażerów, chwilę potem nadjechał pociąg.Do zdarzenia doszło na londyńskiej stacji metra Green Park. 26-letni Przemysław Zawisza i 34-letni Bogusław Rybski oczekiwali na nocne metro. Według świadków Polacy byli bardzo pijani.
Londyńczycy, którzy uratowali mężczyzn, zostali pochwaleni przez policę za bohaterską postawę i szybką reakcję.
Według policji do zdarzenia doszło po 1.30 rano 1 kwietnia. Obaj Polacy usłyszeli zarzuty stworzenia zagrożenia osobom podróżującym pociągami. Mężczyźni staną przed sądem 19 kwietnia.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Muzułmanin, Żyd i gej piekli polski chleb. Jak zareagowali Polacy? | Czytaj następny artykuł: Pacjent po operacji w Birmingham "obudził się w schowku" |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: rachunki za energię spadną nawet o 200 GBP od kwietnia

Bezrobocie młodych w Wielkiej Brytanii najwyższe od dekady. Rząd pod pre…

HMRC wprowadza ogromne zmiany dla podatków Wielkiej Brytanii

HMRC kontroluje tysiące rodzin. Rekordowa liczba dochodzeń w sprawie pod…

Rekordowa nadwyżka w Wielkiej Brytanii, a wielu mieszkańców wciąż odczuw…

Wielka Brytania: Ognisko odry w Londynie nie wygasa. Liczba zakażeń rośn…

Wielka Brytania zmieni sposób liczenia ubóstwa dzieci. Liczby mogą spaść…