Wiadomości
W sobotę w Walsall odbedzie się protest English Defence League

Policja wyśle dodatkowe patrole policji do Walsall na zaplanowaną na weekend demonstrację English Defence League.
Policja wyśle dodatkowe patrole policji do Walsall na zaplanowaną na weekend demonstrację English Defence League.EDL planuje ogólnokrajową demonstrację w Walsall w sobotę, 7 kwietnia, o godzinie 13:30.
Oficerowie spotkali się z przedstawicielami EDL, aby porozmawiać o celu i intencjach protestu. Jak twierdzą członkowie grupy, demonstracja będzie pokojowa, przeciwko "spiskowaniu terrorystów" i "rozprowadzaniu narkotyków” w mieście.
Grupa ta ostatnio demonstrowała w Walsall w sierpniu 2015 r., wtedy przed galerią The New Art Walsall zgromadziło się około 160 jej członków. Policja wtedy aresztowała siedem osób za zniszczenie mienia i zakłócanie porządku publicznego.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Wypadek na autostradzie M6 - duże opóźnienia w podróżowaniu | Czytaj następny artykuł: Policyjna blokada w Dudley – mężczyzna widziany na ulicy z maczetami |
Gorące Tematy

Śnieg i mróz w Wielkiej Brytanii. Co z wypłatą, gdy nie możesz dotrzeć d…

Osoby na Universal Credit mogą otrzymać nawet 3 400 GBP dodatkowej pomoc…

Wielka Brytania szykuje rewolucję w prawie jazdy. Nowe zasady dla młodyc…

DWP wypłaci w styczniu dodatkowe 50 GBP mieszkańcom wybranych regionów W…

Burza śnieżna Goretti uderzy w Wielką Brytanię. Wydano bursztynowe alert…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla kierowców. Nowe prawo ma by…

Atak zimy w Wielkiej Brytanii. Zamknięte szkoły, ostrzeżenia przed śnieg…