Wiadomości
31-latek zamordowany w domu w Erdington

Policja z West Midlands wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa. Stało się to po znalezieniu w jednym z domów w Birmingham mężczyzny z raną postrzałową.
Policja z West Midlands wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa. Stało się to po znalezieniu w jednym z domów w Birmingham mężczyzny z raną postrzałową.Funkcjonariusze zostali wezwani do nieruchomości znajdującej się na Parkhouse Drive w Erdington w piątek 2 marca o godzinie 22:00. Znaleziony na miejscu ranny 31-letni mężczyzna był w stanie krytycznym.
Wysłani na akcję uzbrojeni policjanci udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy. Mężczyzna został następnie przetransportowany do szpitala, gdzie podłączono go do maszyny podtrzymującej życie. Niestety w sobotę o godzinie 18:00 lekarze ogłosili zgon 31-latka.
W związku ze śmiercią ofiary na Parkhouse Drive aresztowano dwóch mężczyzn w wieku 17 i 30 lat. Obaj pozostają w areszcie i są przesłuchiwani przez policję.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Popękane rury przyczyną problemów z dostawą wody w Birmingham i Black Country | Czytaj następny artykuł: Policja wykryła plantację marihuany, bo na dachu budynku nie było śniegu |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza duże zmiany w szkołach. Już są ostrzeżenia prz…

Wielka Brytania może wrócić do UE. Padły słowa, które zaskoczyły wielu

Ryanair wprowadza poważne zmiany jeszcze w tym roku. Podróżni będą zadow…

Ryanair ostrzega przed poważnymi problemami jeszcze w tym roku. Pasażero…

Wielka Brytania monitoruje zapasy paliwa lotniczego. Turyści dostali waż…

Wielka Brytania wchodzi w słoneczny i ciepły okres. Termometry pokażą na…

Wielka Brytania zapłaci Francji kolejne £660 mln za zatrzymanie migrantó…